patch cord światłow. SC/SC dplx MM 50/125 OM2 3,0m LS0H pomarańczowy

dodaj/zobacz
Ocena: 0.0 (opinie: 0)
38.40 netto zł/SZT

dostępny 48 SZT

Symbol: DK-2522-03
Producent: DIGITUS Professional
Symbol producenta: DK-2522-03
Kod EAN: 4016032248415
Pobieranie danych...
Typ produktu: patch cord światłowodowy
Nazwa własna: Brak informacji
Typ patch-cord'u: duplex
Rodzaj złącza (złącze 1/złącze 2): SC / SC
Rodzaj kabla: MM 50/125 (kabel światłowodowy wielomodowy)
Klasa okablowania (wg EN 50173-1): OM2
Długość [m]: 3,0m
Rodzaj powłoki kabla: LS0H (Low Smoking Zero Halogen)
Kolor: pomarańczowy
Producent: DIGITUS Professional
Pobieranie danych...
Jednostka sztuka
Masa netto [kg] 0.05
Masa brutto [kg] 0.06
Długość [m] 0.29
Wysokość [m] 0.01
Szerokość [m] 0.20
Objętość [m3] 0.00045

Ilość w paczce: 208 SZT

Ilość na palecie: 3520 SZT

*Dane podane są w przybliżeniu.

Pozostaw opinię o produkcie

Nick:
E-mail:
Treść:
Ocena:

Dodatkowe informacje

*Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Partnerzy

KONTAKT